Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Temmuz 2022 Cuma

Laboratuvar Doktorları Birliği: Vaka sayıları gerçeği yansıtmıyor

Alman Laboratuvar Doktorları Derneği (BDL), koronavirüs istatistiklerinin uzun süredir salgının gerçek boyutunu yansıtmadığını söyledi.

Robert Koch Enstitüsü’nün (RKI) istatistiklerinin PCR testlerine göre tutulduğunu söyleyen Birlik Başkanı Andreas Bobrowski, “Enfekte olanlar çoğunlukla hızlı test yapmakla yetiniyor, PCR testlerinin sayısında ciddi bir düşüş var. Bu yüzden vaka sayıları da gerçeği yansıtmıyor. Korona Test Yönetmeliğine göre, hızlı testi pozitif olanlar, doğrulayıcı bir PCR testi de yaptırabilir” dedi.

BDL verilerine göre, hızlı testlerde artık ücrete tabi olduğu için test sayıları yüzde 20 ila 30 oranında düştü. Dernek Başbanı Bobrowski, testlere azalan talep nedeniyle, işletmelerin yakın zamanda kapanabileceğini düşünüyor. 

Geri Dön 15 Temmuz 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN