Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
22 Temmuz 2022 Cuma

Kurdun dişine kan değdi: Odun furyası dolandırıcıları harekete geçirdi

Rusya’dan gelen gazın kesilmesi endişesi Almanları odun satın almaya yöneltti. Dolandırıcılar da fırsatı görünce harekete geçti.

Birçok Alman, Rus gazının kesilmesi tehlikesine karşı şömine ve odun sobalarına yöneldi. Talebin bir anda artması üzerine odun adeta karaborsaya düştü. Hâl böyle olunca dolandırıcılara gün doğdu. İnternet üzerinden ucuza odun satışı yapan firmalardan sipariş veren müşteriler, ön ödemesini yaptığı odunları alamadı. Sipariş verilen bazı firmalar çoktan kapandı bile.

Benzer bir olay koronavirüs salgınının başlarında tuvalet kağıdında yaşanmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise elektrikli ısıtıcılara talebin yüzde 4000 arttığını, bu nedenle fiyatların da iki katına çıktığı açıklanmıştı.

Geri Dön 22 Temmuz 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN