Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
12 Mayıs 2022 Perşembe

Kasıtsız cinayetin cezası 25 yıla çıkacak

Hollanda’da taksirle (kasıtsız) cinayetin cezası 15 yıl. Meclis bu cezanın 25 yıla çıkarılmasını öngören yasa tasarısını onayladı.

Hollanda’da ceza sisteminde önemli bir değişikliğe gidiliyor. Taksirle (kasıtsız) cinayetin cezası 15 yıldan 25 yıla çıkacak. Hollanda Meclisi yasa tasarısını onayladı. Karar senatoda onaylanırsa yürürlüğe girecek. Bununla birlikte kasten ve planlayarak cinayetin cezası ise 30 yıl.

Bu değişikliğin en büyük sebeplerinden biri, 4 yıl önce 16 yaşındaki Hümeyra Ergincalı’nın eski sevgilisi tarafından öldürülmesi ve suçlunun kasten cinayet işlediğine dair yeterince kanıt bulunamayıp sadece 14 yıl hapse mahkum edilmesi.

Geri Dön 12 Mayıs 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN