Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
30 Temmuz 2022 Cumartesi

İtfaiye gönüllüsü ‘adrenalin için’ yangın çıkardı

Fransa’da 37 yaşındaki bir gönüllü itfaiyeci adrenalin için yangın çıkardığını itiraf etti.

1959 yılından beri görülen en kurak temmuz ayının yaşandığı Fransa’da, çok sayıda bölgede orman yangınlarıyla mücadele devam ediyor.

37 yaşındaki bir gönüllü itfaiyeci, geçen hafta Herault bölgesinde ilgi görmek ve adrenalin için kasıtlı olarak yangın çıkardığını itiraf etti. İtfaiyeci, son 3 yıl üçünde aynı bölgede başka yangınlar da çıkardığını kabul etti. 

Gözaltına alınan şüpheli, ifadesinde, ‘baskıcı aile ortamından kaçabilmek için yangın söndürme operasyonlarını başlatmaya çalıştığını’ söyledi ve yangın söndürmeye bağımlı olduğunu dile getirdi. Suçlu bulunursa, 15 yıl hapis ve 150 bin avro para cezasına çarptırılacak.

Geri Dön 30 Temmuz 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN