Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Mayıs 2022 Salı

İşçi Partisi lideri kısıtlamaları ihlâl ettiği iddia edildi: İddialara yanıt geldi

Ana muhalefetteki İşçi Partisi Lideri Keir Starmer, koronavirüs kısıtlamalarını ihlâl eden partilere katıldığı iddialarına yanıt verdi.

İşçi Partisi lideri kısıtlamaları ihlâl ettiği iddia edildi: İddialara yanıt geldi

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, koronavirüs kısıtlamalarını ihlâl eden partilere katıldığı gerekçesiyle ceza almıştı. Johnson’u bu konuda en çok eleştiren isimlerin başında gelen Keir Starmer ise şimdi aynı iddiayla suçlanıyor. Suçlu bulunursa istifa edeceğini açıklayan Starmer, yaptığı açıklamda şu ifadeleri kullandı:

İlk kapanmadan bu yana kurallara her zaman uydum. Bu dönemde İngilizler büyük fedakarlıklar yaptı. Yalnızlığa sürüklendiler. Ailelerinden ve arkadaşlarından uzak kaldılar. Birçok kişi sevdiklerinin ölümünü dahi göremedi. Bu kolektif bir fedakarlıktı. Halk, politikacıların da herkesin uyduğu kurallara uymasını bekledi. Üvey annem kapanmadan hemen önce hayatını kaybettiğinde, eşimle birlikte onun babasına göstermek istediğimiz desteği sağlayamadık çünkü kurallara uyduk. Bu nedenle canımızın yanmadığı bir gün bile olmuyor ama yine de kurallara uyduk.

Bu kurallar hepimiz için yıpratıcı oldu, ben de bu konuda bir istisna değilim. Koronavirüs salgını sürecinde 6 kez karantinaya girdim. Karantina sürecinde işlerimden ve yapmaktan hoşlandığım şeylerden uzak kaldım. Ama yine de bunu yaptım çünkü kurallara uydum. Benim bu kuralları çiğnediğim iddiası gerçek değil. Açıkçası beni suçlayanların da bu iddialara inanmadığını düşünüyorum. Halkı tüm politikacıların aynı olduğuna inandırmak istiyorlar sadece. Ben bunun böyle olmadığını söylüyorum. Kanun yapıcıların da kendi yaptıkları kanunlara uyması gerektiği prensibine sahibim.

Seçimden günler önce herhangi bir politikacının yapacağı gibi, akşam geç saatlere kadar çalışırken bir şeyler yedim. Hiçbir kuralı çiğnemedim. Ancak yine de polis olayı inceleyip benim suçlu olduğuma kanaat getirirse, doğru olan şeyi yapıp istifa edeceğim.

Geri Dön 10 Mayıs 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN