Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Haziran 2022 Salı

İngiltere’de son 30 yılın en büyük demiryolu grevi: 40 binden fazla işçi greve gidiyor

İngiltere’de demiryolu işçileri son 30 yılın en büyük grevine hazırlanıyor. Greve 40 binden fazla işçi katılacak. Talepler arasında işten çıkarmaların önlenmesi, çalışma şartlarının iyileştirilmesi ve ücretlerin artırılması bulunuyor.

İngiltere’de demir yolu çalışanları, son 30 yılın en büyük grevine hazırlanıyor. 40 binin üzerinde işçi işten çıkarmaların önlenmesi, çalışma şartlarının iyileştirilmesi ve ücretlerin artırılması için bugün, perşembe ve cumartesi günleri greve gidecek. Grevden milyonlarca kişinin etkilenmesi bekleniyor, bu üç günde, normal demir yolu hizmetlerinin sadece yüzde 20’si sağlanacak. 

İngiltere’de enflasyon yüzde 9, sonbahara kadar yüzde 10’u aşması bekleniyor. Sendika, çalışanlar için yüzde 7 zam istiyor. İşverenler ise yüzde 2 zam teklif ediyor.

Demiryolu İşçileri Sendikası, talepler üzerinde anlaşma sağlanmazsa grevlerin yoğunlaşacağını söyledi. Sendika Başkanı, "Uzun bir müzakere süreci için gereken azim ve kararlılığa sahipiz" dedi. 

Geri Dön 21 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN