Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
18 Mayıs 2022 Çarşamba

İngiltere Merkez Bankası Başkanı işçilere, "Zam istemeden önce iyice düşünün" dedi

İngiltere Merkez Bankası Başkanı Andrew Bailey, çalışanların zam istemeden önce ‘iyice düşünmeleri’ talebinde bulundu, maaş artışlarının enflasyonu daha da artırabileceğini savundu.

Yılda 575 bin sterlinden fazla maaş alan Bailey, "Ben bu sene zam almadım. Bankadan bana zam yapmamalarını istedim" dedi. Enflasyonun yıl sonuna kadar yüzde 10’u aşabileceği ve gıda fiyatlarının tüm dünyada daha da artacağı uyarısında bulunan Merkez Bankası Başkanı, enflasyonun hanelere etkisini karşısında ‘çaresiz’ olduğunu ileri sürdü, ‘savaşı öngöremezdik’ dedi.

Sendikalardan Bailey'e sert eleştiri

Sendikalardan başkanın sözlerine sert eleştiri geldi. Unite Sendikası Genel Sekreteri Sharon Graham, "İşçilerin, Merkez Bankası Başkanı’ndan tasarruf derslerine ihtiyacı yok. Neden her kriz çıktığında zenginler bunun faturasını işçi sınıfına kesiyor?" ifadelerini kullandı.

Geri Dön 18 Mayıs 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN