Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Temmuz 2022 Salı

ICE ile her yere 39,90 avroya seyahat imkânı

Deutsche Bahn, Edeka ile birlikte 39,90 avroya “Egal-Wohin-Ticket” çıkardı. 9 avroluk biletin aksine, bu, ICE yolculukları için ve Ağustos sonrası için de geçerli olacak. 

Bu düzenlemeyle birlikte uzun mesafeli nereye gitmek isterseniz isteyin farketmez, Almanya içinde hızlı ve rahat şekilde, ancak sadece 2. Sınıf bölümlerde olmak kaydıyla, seyahat etmek mümkün olacak. 

Yalnız bu biletleri, 9 avroluk biletler gibi tren istasyonunlardan, otomatlardan veya DB Navigator uygulamasından almak mümkün olmayacak. Öncelikle Edeka mağazalarına gidip 8 haneli bir numaranın olduğunu kodu almak gerekiyor. Ancak, daha sonra bu kod ile bilet, kampanya sayfasından almak mümkün.

Biletler, 9 Aralık 2023 tarihine kadar yapılması planlanan seyahatleri için geçerli olacak. Koltuk rezervasyonu fiyata dahil değil, ancak 4,50 avro karşılığında rezervasyon yaptırmak mümkün.  

Geri Dön 12 Temmuz 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN