Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Temmuz 2022 Perşembe

Hollandalı bakandan tebdili kıyafet ile inceleme

Hollanda Halk Sağlığı Bakanı Maarten van Ooijen kılık değiştirerek evsizler yurdunda bir gece geçirdi.

Tebdili kıyafet ile, gece yarısına doğru ülkenin güneyindeki Den Bosch kentinde bir sosyal barınağın kapısını çalan bakan, yetkililere uydurma bir isim verip yaşam öyküsünü anlattıktan sonra barınağa kabul edildi. 

Yurttan içeri girdiğinde, "Şoförü arayıp eve geri döneyim ya da bir otele gideyim. Gerekirse dışarıda uyurum" diye düşündüğünü itiraf eden bakan, geçirdiği gecenin, evsizlerin yaşadığı zorlukları, nasıl bir ruh hali içinde olduklarını daha iyi görmesini sağladığını söyledi. 

Bakanın tavrı, çoğunluk tarafından olumlu karşılandı. Bazıları ise, evsizlerin yaşadığı sorunların bir gecede anlaşılamayacağını dile getirdi, ‘Bundan sonra ne yapacaksınız, önemli olan o’ yorumunda bulundu. 

Geri Dön 14 Temmuz 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN