Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
01 Temmuz 2022 Cuma

Hollanda’daki çiftçi protestolarında 11 gözaltı

Hollanda’da çevre politikasında değişiklik yapılmasını talep eden çiftçilerin protestoları sürüyor. Bakanın evinde toplanan protestocularla polisin çatışması sonrası 11 kişi gözaltına alındı.

Hollanda’daki çiftçi protestolarında 11 gözaltı

Whatsapp ve Telegram üzerinden örgütlenen çiftçiler, önümüzdeki pazartesi günü de ülke genelinde havalimanlarında protesto yapmayı planlıyor. Özellikle Amsterdam’daki Schiphol Havalimanı, Rotterdam ve Eindhoven havalimanlarının protestolardan etkilenmesi bekleniyor. 

Başbakan Rutte, gösterilerdeki şiddet eylemlerini bir kez daha kınadı. ‘Çiftçilerin büyük kısmı medeni bir şekilde protesto yapıyor, ancak küçük bir grup haddini aşıyor’ dedi. Polis Sendikası Başkanı Jan Struijs, aşırı sağcıların ve korona karşıtlarının da çiftçi protestolarına katıldığına dair bulgular olduğunu belirtti. 

Geri Dön 01 Temmuz 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN