Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
14 Nisan 2022 Perşembe

Hollanda Yoksullukla Mücadele Bakanı patronlara seslendi

Hollanda Yoksullukla Mücadele Bakanı Carola Schouten, dar gelirli vatandaşlara verilecek 800 avroluk yardımı duyurdu ve patronlara seslendi: "Maaşlar hakkında ne yapabileceklerine bakmaları lazım, onların da sorumluluğu"

Avrupa ülkeleri son 30 yılda görülmemiş bir enflasyon yaşıyor. Hollanda Yoksullukla Mücadele Bakanı Carola Schouten, Niewsuur kanalına konuşarak enflasyon ve enerji fiyatlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Schouten, dar gelirli vatandaşların enflasyon ve yüksek enerji fiyatları altında ezilmemesi için sorumluluğun hem hükûmette hem de patronlarda olduğunu söyledi.

Bütçeden 6 milyar avroluk bir destek paketi hazırlandığını ve dar gelirlilere 800 avroluk yardım yapılacağını anımsatan Hollandalı bakan, "İşverenler ne yapabileceklerine bakmalı. Aslında bu maaş pazarlıklarında yapılması gereken bir konuşma ama bence herkesin mevcut durumda bir görevi var. Bu paylaşılması gereken bir sorumluluk" diye konuştu.

Başbakan Mark Rutte de geçtiğimiz haftalarda Hollandalıların ‘biraz daha fakir’ olmayı kabullenmesi gerektiğini ve herkesin radikal biçimde yükselen fiyatlar karşısında kompanse edilemeyeceğini söylemişti.

Geri Dön 14 Nisan 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN