Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
30 Temmuz 2022 Cumartesi

Hollanda başbakanı çiftçi protestolarına ‘kabul edilemez’ dedi

Hollanda Başbakanı Mark Rutte, çiftçi protestolarının can sağlığını tehdit ettiğini iddia etti ve "Yasalardan memnun olmadığınızı dile getirmenin birçok başka yolu var" dedi.

Hollanda başbakanı çiftçi protestolarına ‘kabul edilemez’ dedi

Hollanda’da hükümetin azot politikasını protesto eden çiftçilerin eylemleri devam ediyor. Protestocular, dün gece ülke genelinde çok sayıda otoyolda yollara çöp döktü, saman balyalarını ateşe vererek yolların kapanmasına yol açtı. Bazı bölgelerde dökülen çöplerin içinde asbest de bulunduğu belirtildi. Otoyollarda yaşanan kaos nedeniyle birden fazla trafik kazası yaşandı, yaralanan olmadı.

Başbakan Mark Rutte, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, protestoların can sağlığını tehdit ettiğini ve kabul edilemez olduğunu söyledi, ‘Yasalardan memnun olmadığınızı dile getirmenin birçok başka yolu var’ dedi. 

Geri Dön 30 Temmuz 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN