Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
18 Haziran 2022 Cumartesi

Hollanda bankaları: Gençler ev alırken emeklilik birikimlerini kullanabilsin

Hollandalı bankalar, konut piyasasındaki krizle mücadele için gençlerin ev alırken emeklilik birikimlerini kullanabilmesini önerdi.

Hollandalı ABN Ambro, ING, ve Rabobank’tan ekonomistler, konut piyasasındaki krizle mücadele etmek için, gençlerin ev satın alırken gelecekteki emekli maaşlarının bir kısmını kullanmalarına izin verilmesini önerdi. "Bu şekilde, gençler hayatta en ihtiyaç duydukları zamanda paralarını kullanabilecekler" açıklaması yapıldı.

Uzmanlar, bu şekilde ev satın alan gençlerin emeklilik döneminde daha düşük bir maaş alacağını, ancak yıllarca faizli konut kredileri ödemek zorunda kalmayacağını belirtti. 

Konut faizleri, bir haftada yüzde 0,3 artarak ortalama yüzde 3,72’ye yükseldi. Bu, 2008’deki emlak krizinden bu yana görülen en hızlı artış.

Geri Dön 18 Haziran 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN