Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
21 Mayıs 2022 Cumartesi

Fransa İçişleri Bakanı haşemayla havuza girilmesi kararına karşı çıktı

Fransa’nın Grenoble kentinde halka açık havuzlarda haşema yasağı kaldırıldı. İçişleri Bakanı Gerald Darmanin "Kabul edilemez bir provokasyon" diyerek karara karşı çıktı.

Fransa’nın Grenoble kentinde Belediye Meclisi, bu haftanın başında, halka açık havuzlarda haşema yasağının kaldırılmasına karar vermişti. Fransız İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, bu karara karşı çıktı, ‘kabul edilemez bir provokasyon’ ve ‘değerlerimize ters’ olarak nitelediği değişikliğin geri alınması için çaba göstereceğini bildirdi.

Aşırı sağcı siyasetçi Marine Le Pen de kararı eleştirdi, tesettür mayonun serbest kılınmasının ülkede ‘cemaatçiliğin ve ayrılıkçılığın’ göstergesi olduğunu ileri sürdü.

Geri Dön 21 Mayıs 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN