Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya: Suriyeliler sınır dışı edilebilir - 24 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Haziran 2022 Çarşamba

Enflasyona karşı yeni önlem: İklim parası 500 avro oldu

Avusturya’da enflasyona karşı vatandaşları desteklemek için iklim parası yetişkinler için 500 avroya, çocuklar için 250 avroya çıkarıldı.

Federal hükümet, enflasyonla mücadele kapsamında yapılacak yeni yardımları bugün kamuoyuna sundu. Avusturya’da yasal olarak bulunan herkese verilmesi planlanan iklim yardımı, yetişkinler için 500 avroya, çocuklar içinse 250 avroya çıkarıldı.

Planlara göre, çocuk yardımı alan her aile için ağustos ayında çocuk başına ek 180 avro ödenecek. Eylül ayında ise sosyal yardım, işsizlik yardımı ve asgari emekli maaşı alanlara 300 avro yardım yapılacak.

Bunun yanı sıra, gelir vergisinde indirim ve sosyal yardım ve emekli maaşlarına kalıcı zamlar planlanıyor. Vergi dilimleri, önümüzdeki yıldan itibaren yıllık olarak enflasyona göre ayarlanacak. 

Geri Dön 15 Haziran 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN