Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Haziran 2022 Salı

Enerjide vergi indirimi yürürlüğe giriyor

Hollanda’da 1 Temmuz itibarıyla birçok mali konuda değişiklikler yürürlüğe girecek. Bunların arasında enerjide vergi indirimi de bulunuyor.

Doğalgaz ve elektrikte KDV, yüzde 21’den yüzde 9’a indirilecek. Bu indirim, en azından yıl sonuna kadar yürürlükte kalacak. Ortalama bir hanenin, bu sayede enerji faturalarından altı ayda 140 avro tasarruf etmesi bekleniyor.

Yine 1 Temmuz’dan itibaren, ev sahipleri, temmuz ayında kiralara en fazla yüzde 3,3 zam yapabilecekler. Aile yardımları da enflasyona endekslenecek. Çocuk başına, 3 aylık 20 avro daha fazla verilecek. Asgari ücrete ise saatlik 20 cent zam yapılacak. Saatlik brüt asgari ücret 11,36 avroya çıkacak.

Geri Dön 28 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN