Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
11 Ağustos 2022 Perşembe

En pahalı doğalgaz Hollanda’da

Avrupa Birliği ülkeleri arasında doğalgazı en pahalı kullanan ülke Hollanda oldu.

Fiyat karşılaştırma sitesi energievergelijk.nl'in verilerine göre, AB’deki en pahalı doğal gaz Hollanda’da. Geçtiğimiz temmuz ayında, Hollanda sakinlerinin doğal gaza megawatt saat başına ortalama 283 avro ödediği kaydedildi. Bu, AB ortalamasının iki katından daha fazla. 

Hollanda’da bu sene enerji kontratını yenileyecek ortalama bir aile, geçen seneye göre yaklaşık 3 bin 700 avro daha fazla enerji faturası ödemek zorunda kalacak.

Gıda fiyatları hızla artıyor

Hollanda’da gıda fiyatları da hızla artmaya devam ediyor. Piyasa araştırma şirketi GfK’nin verilerine göre süpermarket alışverişi, 11 ay öncesine göre yüzde 18,5 daha pahalıya mal oluyor. 4 kişilik bir aile, market alışverişine yıllık 7 ila 8 bin avro harcıyor. Gıda fiyatlarının, en azından sonbaharın sonuna kadar artmaya devam etmesi bekleniyor.

Geri Dön 11 Ağustos 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN