Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
30 Ağustos 2022 Salı

En büyük endişe kaynağı sağlık masrafları

Yapılan bir ankete göre İsviçre’de vatandaşları en çok endişelendirilen konu sağlık masrafları.

İsviçreli medya ajansı Tamedia tarafından 26 bin kişi arasında gerçekleştirilen ankete göre, şu anda ülke halkını en çok endişelendirilen konu sağlık masrafları. Ankete katılanların üçte ikisinden fazlası, bir sağlık sorunu yaşarsa tedavi masraflarını karşılayamamaktan korkuyor. 

Ukrayna’daki savaş nedeniyle yaşanan enerji krizi de büyük bir endişe konusu. Halkın üçte ikisi, kışın enerji eksikliğinin etkilerinin hissedileceğini düşünüyor. Salgınla ilgili endişeler ise geri planda kaldı, halkın sadece yüzde 11’i halen bu konuda stresli olduğunu söyledi. 

Federal İstatistik Ofisi tarafından açıklanan verilere göre, koronavirüs 2020 yılında İsviçre’de en sık görülen üçüncü ölüm sebebi olmuş. 2020’de hayatını kaybeden yaklaşık 76 bin İsviçrelinin yüzde 12’si, salgın nedeniyle ölmüş. En sık görülen birinci ve ikinci ölüm sebepleri ise kalp damar hastalıkları ve kanser. 

Geri Dön 30 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN