Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Haziran 2022 Salı

Emekli maaşlarına ve sosyal yardımlara zam

Fransız hükümeti, hızla artan enflasyona karşı dar gelirlilerin alım gücünü iyileştirmek için yeni bir yardım paketi hazırlıyor. Pakette emekli maaşına zam da öngörülüyor.

6 Temmuz’da Ulusal Meclis’e sunulacak yasa tasarısına göre, çocuk yardımı, işsizlik maaşı, yaşlılık yardımı gibi sosyal yardımlara ve emekli maaşlarına yüzde 4 zam yapılacak. Kira artışlarının ise, 2023’ün temmuz ayına kadar yüzde 3,5 ile sınırlanması planlanıyor. 

Ayrıca, çalışanların ulaşım masraflarının bir kısmını karşılamak için verilecek ulaşım yardımının 400 avroya çıkarılması gündemde. 

Ülkede enflasyon yüzde 5,5 civarında, yıl sonuna kadar yüzde 6,8’e çıkması bekleniyor.

Geri Dön 28 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN