Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
30 Temmuz 2022 Cumartesi

Emekli maaşlarına ve sosyal yardımlara yüzde 2 zam

Belçika’da enflasyonun yüzde 9,62’ye yükselmesiyle birlikte emekli maaşlarına ve sosyal yardımlara otomatik olarak yüzde 2 zam geldi.

Belçika’da enflasyon temmuz ayında yüzde 9,62 olarak açıklandı. Bir önceki aya göre yüzde 0,03 düşüş var, geçen ay son 40 yılın enflasyon rekoru kırılmıştı. 

En büyük artış enerji fiyatlarında görüldü, ancak gıda fiyatları da hızla artıyor. Süpermarketler, 3 ay öncesine göre yüzde 12’ye kadar daha pahalı. Artışın devam etmesi bekleniyor. 

Emekli maaşları ve sosyal yardımlar, ağustos ayında enflasyona endekslenerek otomatik olarak yüzde 2 zamlanacak. Kamu çalışanlarının maaşlarına da eylül ayında zam yapılması gündemde. 

Geri Dön 30 Temmuz 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN