Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Haziran 2022 Çarşamba

Denizaşırı topraklarda oylar kullanılmaya başlandı

Fransa’da genel seçimler denizaşırı topraklarda başladı. 11 bölgenin 8’inde en çok oyu Macron’un liderliğindeki koalisyon aldı. Fransa’da ise vatandaşlar 12 Haziran’da sandık başına gidecek.

Fransa’nın denizaşırı topraklarında yaşayan vatandaşlar, genel seçimler için geçtiğimiz hafta sonu sandığa gitti. 11 denizaşırı bölgenin 8’inde, en çok oyu Cumhurbaşkanı Macron’un liderliğindeki koalisyon aldı. 2 bölgede ise Melenchon liderliğindeki sol koalisyon birinci çıktı. Fransız anakarasında ise, genel seçimlerin ilk turu 12 Haziran’da yapılacak. 

Parlamentoda yeniden çoğunluğu sağlaması olası görünen Macron, seçimleri kazanırsa, önceliklerinin iklim değişikliğiyle mücadele ve emeklilik yaşının yükseltilmesini içeren bir emeklilik reformu olacağını açıklamıştı.

Geri Dön 08 Haziran 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN