Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
08 Eylül 2022 Perşembe

Demiryolu işçileri yarın greve gidiyor

Hollanda’da demiryolu işçileri maaşlara zam ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi taleplerine karşılık alamadı. İşçiler yarın greve gidecek.

Hollanda’da demiryolu işçileri, maaşlara zam ve daha iyi çalışma koşulları taleplerine karşılık alamayınca cuma günü yeniden greve gitme kararı almışlardı. İşverenler, grevi engellemek için bu yıl yüzde 5, önümüzdeki yıl yüzde 2,5 zam ve bir defalık 650 avro ikramiye teklifinde bulundu. Sendikalar, bu teklifi kabul etmedi. Yüzde 12’lik enflasyona karşı yüzde 5 zam yeterli bulunmadı, maaşların enflasyona oranlı olarak artmasının güvence altına alınması talep edildi. 

9 Eylül Cuma, 13 Eylül Salı ve 15 Eylül Perşembe tarihlerinde ülkenin farklı bölgelerinde birer günlük grevler planlanıyor. Cuma günkü grevin, Amsterdam ve Rotterdam gibi büyük şehirlerde yapılacağı için ülke genelinde ulaşımı büyük ölçüde etkilemesi bekleniyor. 

Geri Dön 08 Eylül 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN