Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Ağustos 2022 Perşembe

Demiryolu çalışanları grevde

Hollanda Devlet Demiryolları (NS) çalışanları maaş zammı ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi talebiyle grev kararı aldı.

Hollanda Devlet Demiryolları (NS) çalışanları, maaşların artırılması ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi taleplerine geri dönüş alamayınca, bugün itibarıyla ülkenin çeşitli bölgelerinde greve gitme kararı aldı. Bugün, ülkenin kuzey bölgesinde 24 saatlik grev yapılıyor; cuma günü doğuda, pazartesi kuzeybatıda grev düzenlenecek, grevler bu şekilde dönüşümlü olarak 31 Ağustos’a kadar devam edecek. 

Sendikalar, çalışanların maaşlarının brüt 100 avro artırılmasını ve bir defalık 600 avro ikramiye ödenmesini talep ediyor. Şirket ise, pandemi nedeniyle halen ekonomik zorluklar yaşadığını iddia ederek talepleri reddediyor. Sendikalar, grevlerden sonra anlaşmaya varılmazsa ulusal çapta greve gidileceği uyarısında bulundu. 

Geri Dön 25 Ağustos 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN