Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
30 Haziran 2022 Perşembe

Çiftçilerin protesto kontrolden çıktı, polisler kaçtı

Hollanda’da çiftçilerin protestosu kontrolden çıktı. Çiftçiler gece saatlerinde bakanın evinde toplandı. Traktörlerle barikatı aştı. Polisler kendi güvenliği için kaçtı.

Hollanda’da dün hükümetin çevre politikasını protesto etmek için bir araya gelen ve otoyolları bloke eden çiftçiler, gece geç saatlerde, Doğa ve Azot Salınımından Sorumlu Bakan Christianne van der Wal’ın evinin önünde toplandı. Polis, evin önünde barikat kurmuştu, ancak çiftçiler traktörlerle barikatları aştı. Polis memurları durum çok tehlikeli hale gelince kendi güvenlikleri için ‘kaçmak zorunda kaldıklarını’ dile getirdi. Bir çiftçi ise protesto için 100’ün üzerinde söğüt ağacını kesti, sonradan pişman olduğunu söyledi. 

Bakan, olay sırasında şehir dışında olduğunu, ancak eşinin ve küçük çocuklarının evde olduğunu aktardı. Polis şefi Willem Woelders ve Başbakan Rutte, çiftçilerin şiddet eylemlerini kınadı. Koalisyon partisi D66, çiftçi protestoların acilen kabinede görüşülmesi talebinde bulundu. 

Geri Dön 30 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN