Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Temmuz 2022 Perşembe

Çiftçilerin eylemi süpermarketlere milyonlarca avroya patlayacak

Hollanda'da hükümetin tarım ve çevre politikalarını protesto eden çiftçilerin eylemleri devam ediyor. Gıda Perakendecileri Birliği, (CBL) bu eylemin süpermarketlere 2 günlük maliyeti milyonlarca avro olacağı konusunda uyarıda bulundu.

Hollanda'da hükümetin tarım ve çevre politikalarını protesto eden çiftçilerin eylemleri devam ediyor. Çiftçiler, geçtiğimiz pazartesi ve salı günü bazı süpermarketlerin dağıtım merkezlerini bloke ederek eylem yapmıştı. 

Gıda Perakendecileri Birliği, (CBL) bu eylemin süpermarketlere 2 günlük maliyeti milyonlarca avro olacağı konusunda uyarıda bulundu. CBL, hafta başında teslim edilmesi gereken taze ürünlerin çoğunun atılması gerektiğini ve süpermarketlerdeki boş rafların yeniden stoklanmasının birkaç gün alacağını aktardı.

Geri Dön 07 Temmuz 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN