Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
17 Ağustos 2022 Çarşamba

Çiftçi protestolarından 100’den fazla gözaltı

Hollanda’da 3 haftadır devam eden çiftçi protestolarında 100’den fazla kişi gözaltına alındı, 700’den fazla kişiye ise para cezası kesildi.

Çiftçi protestolarından 100’den fazla gözaltı

Hollanda polisi, çiftçi protestolarında çıkan olaylar nedeniyle 22 Temmuz’dan bu yana 100’den fazla kişinin gözaltına alındığını, 700’den fazla kişiye de para cezası verildiğini açıkladı. Söz konusu kişilerin büyük kısmının 30 yaşın altında olduğu; eylemler sırasında yolları tıkadıkları, yollara çöp ve tezek atarak zarar verdikleri için gözaltına alındıkları belirtildi. 

Hollandalı çiftçiler, son 3 haftadır, hükûmetin çok sayıda çiftliğin kapanmasını öngören yeni çevre stratejisini protesto ediyor. 

Geri Dön 17 Ağustos 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN