Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
26 Temmuz 2022 Salı

Çiftçi protestolarına aşırı sağın desteği artıyor

Hollanda’da çiftçiler haftalardır yeni çevre politikalarına karşı sokakta. Protestolara yönelik aşırı sağcıların desteğinin arttığı gözlemlendi.

Hollandalı çiftçiler, hükümetin yeni çevre politikasının tarım ve hayvancılık sektörüne zarar vereceği endişesiyle, birkaç haftadır protestolar için sokaklarda. Otoyollarda ve süpermarketlerin dağıtım merkezlerinde büyük aksaklıklara neden olan protestolar, aşırı sağcıların desteğini de toplamaya başladı. Geçtiğimiz hafta sonu Amsterdam’da yapılan çiftçi protestosuna, çok sayıda aşırı sağcı grubun, komplo teorisyenlerinin ve göçmen karşıtlarının da katıldığı gözlemlendi. 

Fransız aşırı sağcı siyasetçi Marine Le Pen, çiftçilere desteğini ifade eden bir tweet paylaştı. Eski ABD Başkanı Donald Trump ise, Hollanda hükümetini ‘iklim diktatörlüğü’ suçlamasıyla eleştirdi, "Çevreye verdikleri zarardan dolayı büyükbaş hayvanlardan kurtulmak istiyorlar… Sıradaki siz olacaksınız" ifadelerini kullandı.

Geri Dön 26 Temmuz 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN