Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kar alarmı: Evden çıkmayın - 28 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
07 Haziran 2022 Salı

Cem Özdemir: Gıda fiyatları artabilir

Tarım Bakanı Cem Özdemir, gıda fiyatlarının daha çok artabileceğini söyledi. Özdemir, gıda ürünlerinden KDV’nin kaldırılmasını önerdi.

Cem Özdemir: Gıda fiyatları artabilir

Tarım Bakanı Cem Özdemir, gıda fiyatlarının daha da artabileceğine dikkat çekti. Welt am Sonntag’a konuşan Bakan Özdemir, "Ukrayna savaşı nedeniyle gıda fiyatlarındaki mevcut fiyat artışlarından endişeliyim. Böyle devam ederse yardım paketleri birbiri ardına gelebilir" diye konuştu. 

Özdemir; meyve, sebze ve bakliyatta KDV'nin kaldırılmasını önerdi. Tarım Bakanı, ”Özellikle düşük gelirli haneler bundan faydalanacak. Daha sağlıklı beslenme için ek bir teşvik de yaratmış olacağız” dedi. Özdemir, şimdiden bu önerinin ‘tüm koalisyon ortakları tarafından coşkuyla karşılanmayacağının’ farkında olduğunu söyledi.

Geri Dön 07 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN