Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
24 Mayıs 2022 Salı

Bütçe açığı yüzde 3,4’e yükselecek

Hollanda’da ekonomik krize karşı yapılan yardımlar sonucunda ülkenin bütçe açığının yıl sonunda yüzde 3,4’e yükselmesi bekleniyor.

Hollanda hükümeti, ihtiyaç sahiplerine enerji desteği sağlamak için toplam 6,4 milyar avro bütçe ayrıldı. Asgari ücretin önümüzdeki 3 yılda kademeli olarak yüzde 7,5 artırılması için yaklaşık 2,5 milyar avro ayrılacak, savunmanın güçlendirilmesi içinse ek 2,2 milyar avro tahsis edilecek.

Ülkenin bütçe açığının, bu yıl yüzde 3,4’e yükselmesi bekleniyor. Finans Bakanı, ayrıca ek harcamaları karşılamak için kurumsal vergilerin artırılacağını, nüfusun en zengin kesiminin daha fazla vergi ödemek zorunda kalacağını açıkladı. 

Geri Dön 24 Mayıs 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN