Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
06 Temmuz 2022 Çarşamba

Boris Johnson’a yeni darbe

İngiltere’de taciz skandalının ardından Muhafazakar Parti Parlamento Grup Başkanı Chris Pincher istifa etmişti. Pincher partiden de uzaklaştırıldı.

Boris Johnson’a yeni darbe

İngiltere’de geçen hafta, Başbakan Johnson lideri olduğu Muhafazakar Parti Parlamento Grup Başkanı Chris Pincher, bir gece kulübünde iki kişiyi taciz etmekle suçlanmasının ardından istifa etmişti. Siyasetçi, daha sonra Muhafazakar Parti’den de uzaklaştırıldı. Suçlamaların basına yansımasının ardından, altı kişi daha, Pincher hakkında cinsel taciz suçlamasında bulundu. Suçlamalara dair soruşturmalar sürüyor.

Başbakan Johnson, olaylar hakkında hiçbir şey bilmediğini söylemişti, ancak siyasetçi hakkındaki cinsel taciz suçlamalarını uzun süredir bildiği ve onu buna rağmen terfi ettirdiği ileri sürülüyor. Eski bir üst düzey hükümet yetkilisi, Johnson’ın bu konuda 2019 yılında bilgilendirildiğini, ancak bunu tamamen unuttuğunu iddia etti. 

Geri Dön 06 Temmuz 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN