Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
09 Haziran 2022 Perşembe

Boris Johnson: Siyasi kariyerim daha yeni başlıyor

Koronavirüs kısıtlamaları sürecinde başbakanlık konutunda çok sayıda parti veren Başbakan Boris Johnson yüzde 59 ile güven oyu alarak görevine devam edecek. Johnson, "Siyasi kariyerim daha yeni başlıyor. Kimse başbakanlık görevimi yapmama engel olamaz" dedi.

Salgın kısıtlamalarını ihlal eden çok sayıda partiye katıldığı ve bunu uzun süre inkar ettiği için hakkında parti içi güvensizlik oylaması yapılan ve oylamayı 59 oyla kazanan Başbakan Johnson, bugünkü kabine toplantısında ‘yeni bir başlangıç’ sinyali verdi. Siyasi kariyerinin daha yeni başladığı dile getiren Johnson, "Hiç kimse ve hiçbir şey başbakanlık görevimi yapmama engel olamaz" dedi.

İngiltere’de daha önce hakkında güven oylaması yapılan ve bu oylamayı Johnson’dan daha düşük oyla kazanan tek Muhafazakar Parti lideri, eski Başbakan Margaret Thatcher’dı, o da oylamadan 2 gün sonra istifa etmeye ikna olmuştu.

Geri Dön 09 Haziran 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN