Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
14 Eylül 2022 Çarşamba

Borçlu vatandaşların enerji faturalarını hükûmet ödeyecek

Hollanda’da 1 milyon hane enerji faturalarını ödemekte zorlanıyor. Hükûmet, ihtiyaç sahiplerine yardım edecek. Yardımın detayları ise 20 Eylül’de açıklanacak.

Hollanda’da artan enerji fiyatları, şimdiye kadar faturalarını ödemekte hiç zorluk çekmemiş 600 bin hane dahil toplam 1 milyon haneyi sıkıntıya sokuyor. Kabine’ye yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre, hükümet ve Hollandalı enerji şirketleri, önümüzdeki sene, yüksek enerji masrafları nedeniyle borca giren hanelerin faturalarını ödemeye yardımcı olacak. Konuya ilişkin detayların, 2023 bütçe planının duyurulacağı 20 Eylül’de açıklanması bekleniyor. 

Ayrıca, Başbakan Rutte, Hollanda hükümetinin dar gelirlilere sağladığı 1.300 avroluk enerji yardımından hakkı olan herkesin faydalanmadığını belirtti, ihtiyaç sahiplerini, yaşadıkları belediyenin yetkilileri ile iletişime geçmeye çağırdı. 

Geri Dön 14 Eylül 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN