Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
30 Nisan 2022 Cumartesi

Birlik, 100 milyar avroluk ek borç için ödeme planı istedi

Hükûmet Almanya Ordusu için 100 milyar avroluk borç alacak. Bunun olabilmesi için Birlik partilerinin de oybirliği gerekiyor. CDU/CSU fon için ödeme planı istedi.

Almanya’da hükûmet, ordu için 100 milyar avroluk ek borç alacak. Ne var ki anayasada değişiklik yapılabilmesi için Birlik partilerinin de oybirliği gerekiyor. CDU ve CSU, orduya ayrılacak fon için geri ödeme planı ve bağlayıcı bir düzenleme talep etti.

Yalnızca koronavirüs salgını için 2020, 2021 ve 2022 yıllarında 400 milyar avro kredi alındı. Bu kredilerin ödemesi 2028 yılında başlayacak ve 30 yıl sürecek. Bu, Almanya için yılda 13 milyar avro ek harcama anlamına geliyor.

Geri Dön 30 Nisan 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN