Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
07 Haziran 2022 Salı

Belediyeler Birliği indirimli biletlerin kalıcı olmasını istiyor

Kısa süreli çözümlerin yeterli olmadığını söyleyen Şehirler ve Belediyeler Birliği Başkanı Landsberg, toplu taşımada indirimli bilet uygulamasının kalıcı hâle getirilmesini önerdi.

Belediyeler yerel ulaşımı desteklemek için kalıcı ve daha uygun fiyatlı çözümler talep ediyor. Şehirler ve Belediyeler Birliği Başkanı Landsberg, kısa süreli çözümlerin eterli olmadığı belirtti. Handelsblatt’a konuşan Landsberg, “Gelecekte ülke çapında geçerli olacak, kalıcı ve indirimli bir bilet uygulaması planlanmalı. Federal ve eyalet hükümetleri, daha fazla otobüs ve trenin çalışması için, daha fazla kaynak ayırabilmeli" dedi.

Federal Tüketici Dernekleri Birliği'nin (vzbv) Başkanı Gurkmann da benzer bir açıklama yaptı. Gurkmann, "Toplu taşımayı güçlendirmek ve uzun vadede teşvik etmek için, bilet fiyatları düşürülmeli. Toplu taşıma bağlantıları yoluyla gayrimenkul değerleri artan işverenlerden, ek vergiler alınabilir. Bu kişiler, yeni bir finansman kaynağı olarak değerlendirilebilir" diye konuştu.

Geri Dön 07 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN