Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
19 Mayıs 2022 Perşembe

Belçika orduya ayırdığı bütçeyi artırmayı planlıyor

Belçika, önümüzdeki yıldan itibaren orduya ayrılan bütçeyi artırmaya hazırlanıyor. Başbakan Alexander De Croo, savunma bütçesinin 2035’e kadar yüzde 2’ye çıkarılması gerektiğini savundu.

Belçika, önümüzdeki yıldan itibaren orduya ayırdığı bütçeyi ciddi ölçüde artırmaya hazırlanıyor. Başbakan De Croo, savunmaya ayrılan bütçenin 2035’e kadar yıllık milli gelirin yüzde 2’sine çıkarılması gerektiğini açıkladı. Savunma Bakanlığı’nın planlarına göre, ordunun bütçesi 2030’a kadar 6,9 milyar avroya yükseltilecek.

Yeşiller karara karşı çıktı

Yeşiller Partisi, bu karara karşı çıktı. Milletvekili Georges Gilkinet, önceliğin sürdürülebilir enerjiye yatırım yapmak olması gerektiğini vurguladı, ülkenin Rusya’ya bağımlılıktan ancak bu şekilde kurtulabileceğini hatırlattı. 

Geri Dön 19 Mayıs 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN