Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
12 Temmuz 2022 Salı

Bakanlıktan çiftçi eylemlerine ‘orta yol’ çözümü teklifi

Hollanda Finans Bakanlığı çiftçi eylemleriyle ilgili rapor hazırladı. Raporda tarım sektöründeki bazı kısıtlamalardan taviz verilebileceği yer aldı.

Hollanda, 2030’a kadar AB’nin iklim değişikliğiyle mücadele hedeflerine ulaşabilmek için, tarım ve hayvancılık sektöründe azot salınımlarını yüzde 50’ye kadar azaltmaya hazırlanıyor. Bu nedenle işlerini kaybetmekten endişelenen çiftçiler, 2 haftadır ülkede geniş çaplı protestolar düzenliyordu. Protestolar çok kez kontrolden çıktı, bazı eylemciler Çevre Bakanı’nın evinin önünde toplanırken, bir çiftçi sinirlenip 100 tane söğüt ağacını kesti. 

Finans Bakanlığı tarafından hazırlanan rapor, eğer kara ve hava yolu trafiğinde ve inşaat endüstrisinde emisyonlar yeterli ölçüde azaltılırsa, tarım sektöründeki kısıtlamalardan taviz verilebileceğini ortaya koydu. Ancak hükümet, henüz çevre politikasında bir değişiklik kararı açıklamadı.

Geri Dön 12 Temmuz 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN