Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da Minijob çalışanlar dikkat - Haftanın Yorumu 11. Bölüm - Oktan Erdikmen
10 Ağustos 2022 Çarşamba

Aşırı sıcaklara karşı su ve dondurma dağıtılacak

Hollanda’da yılın ilk sıcak hava dalgası bugün başladı. Amsterdam’daki Schiphol Havalimanı yolculara su ve dondurma dağıtacak.

Hollanda’da yılın ilk resmi sıcak hava dalgasının yarın başlaması bekleniyor. Halk Sağlığı Ofisi RIVM, sıcaklıkların 30 dereceyi aşacağı uyarısında bulundu, aşırı sıcakların özellikle 75 yaşın üzerindekiler ve kronik hastalığı olanlar için çok tehlikeli olmakla beraber sağlıklı ve genç insanlar için de risk teşkil ettiğini hatırlattı. 

Başkent Amsterdam’daki Schiphol Havalimanı, sıcak havalarda saatlerce kuyruk beklemek zorunda kalan yolculara su ve dondurma dağıtmaya hazırlanıyor. Havalimanında, günlük yolcu sayısı da personel eksikliği nedeniyle 73 bin ile sınırlandı.

Geri Dön 10 Ağustos 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN