Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Ağustos 2022 Perşembe

Anket: Almanların en büyük endişesi doğalgaz ve elektrik kesintisi

Yapılan son ankete göre; Almanya’daki vatandaşların yüzde 67’sinin en büyük korkusu enerji arzının güvenliği ve doğalgaz ya da elektriğin kesilmesi olarak belirlendi.

Forsa araştırma şirketi tarafından RTL/ntv adına yapılan ankete göre, Almanya’da vatandaşların yüzde 67’si en büyük korkusunun ‘enerji arzının güvenliği ve gerekli doğalgaz ile elektriğin karşılanamayacak olması’ olduğunu söyledi. Ukrayna’daki savaştan önce bu oran yüzde 59’du. Yeni bir koronavirüs dalgasından dolayı endişeli olanların oranı yüzde 18’de, iklim ve çevre konusunda endişeli olanların oranı ise yüzde 13’te kaldı.

Ankete katıların yüzde 75’i, Almanya'daki enerji arzını güvence altına almak için bu yıl Almanya'daki tüm nükleer santrallerin kapatılmasının yeniden gözden geçirilmesi gerektiği görüşünde. Öyle ki Yeşiller Partisi seçmeninin yarısından fazlası da nükleer santrallere sıcak bakıyor.

Geri Dön 04 Ağustos 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN