Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Haziran 2022 Salı

Almanlar yardım paketlerinden memnun değil

Son yapılan anketlere göre Almanya halkının dörtte üçü yardım paketlerinden memnun değil ve hükûmetin artan enflasyonla mücadelesini yetersiz buluyor.

Civey tarafından Business Insider adına yapılan bir ankete göre, Almanların dörtte üçü Hükümet’in yardım paketlerinden memnun değil ve artan enflasyonla mücadele etmek için çok az şey yaptığı görüşünde. Ankete katılanların çoğunluğu (yüzde 57) yüksek fiyatlara karşı tüketici vergilerinin düşürülmesini istiyor. Yarısı ise krizden kar eden şirketlerin vergilendirilmesinden yana. 

Ankete katılanların  yüzde 40'ı, federal hükümetin enflasyonu düşürmek için fiyatları sınırlamasını talep ediyor. Neredeyse dörtte biri ise sosyal yardımların artırılmasından yana, Ankete katılanların sadece yüzde yedisi başka bir yardıma gerek yok görüşünde.

 

Geri Dön 14 Haziran 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN