Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
27 Nisan 2024 Cumartesi

Zürih ve Basel polisi gürültü şikâyetleriyle ilgilenmeyecek

İsviçre'de Zürih ve Basel kentlerinde, polis teşkilatındaki personel açığına karşı, polisin artık gürültü şikâyetleriyle ilgilenmeyeceği açıklandı.

İsviçre’de Federal Polis Derneği, artan iş yükü ve personel açığına karşı uyarıda bulundu. Polis memurlarının, artan siber suçlar ve hırsızlık çeteleri nedeniyle binlerce saat fazla mesai yapmak zorunda kaldıkları belirtildi. Araştırmalarda, polis memurlarının, yalnızca Basel kentinde, 2023’te 148 bin saat fazla mesai yaptığı tespit edildi.

İsviçre’de 2023’te, bir önceki seneye kıyasla, suç vakalarının yüzde 14 artığı belirtilirken, en yoğun gösteri ve olayların Zürih, Bern ve Basel gibi şehirlerde yaşandığı ortaya çıktı. Basel ve Zürih kentlerinde artan siber suçlar nedeniyle, polisin artık gürültü gibi daha basit şikayetlerle ilgilenmeyeceği duyuruldu. 

Geri Dön 27 Nisan 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN