Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Şubat 2024 Pazartesi

Yüzlerce metreden düşen anne ve iki çocuğu hayatını kaybetti

Kanton Waadt Alpleri'nde talihsiz bir yürüyüş kazası sonucunda bir anne ve iki yetişkin çocuğunun hayatını kaybettiği bildirildi.

Kanton Waadt Polisi, Rochers-de-Naye bölgesindeki bir arama operasyonu sırasında üç kişinin cesetlerine ulaştı. Kazazedeler, yaklaşık 300 metre yükseklikten düşmüşlerdi.

İhbar üzerine başlatılan arama kurtarma çalışmaları sonucu, 57 yaşındaki anne ile 25 ve 22 yaşlarındaki iki çocuğunun cansız bedenleri bulundu. Anne ve kızının İsviçre'de tatil yapmakta olduğu, oğlunun ise Lozan bölgesinde yaşadığı öğrenildi. Hollanda vatandaşı olan aile bireyleri hakkında çarşamba sabahından sonra bir daha haber alınamamıştı. Kanton Waadt Polisi, olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattı.

Geri Dön 12 Şubat 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN