Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Haziran 2023 Perşembe

Yol genişletme projesi tartışma yarattı

İsviçre Ulusal Konseyi, 5,3 milyar İsviçre Frangı değerindeki otoyol genişletme projesini onayladı.

Proje kapsamında Wankdorf ve Kirchberg arasındaki otoyol genişletilecek, Basel-Landschaft ve Basel-Stadt kantonları arasında Ren nehrinin altına yeni bir tünel inşa edilecektir. Bu projeler ile otoyollardaki sıkışıklığın giderilmesi amaçlanıyor. 

Yeşiller çekimser

Yeşiller ve Sol Parti ise, otoyol genişletme projesine çekimser yaklaşıyor. Yeşiller ve Sol Partili vekiller, otoyolların genişletilmesinin 'çağa uygun bir çözüm olmadığının' ve bu projenin federal hükûmetin iklim hedefleriyle çeliştiğinin altını çiziyor. 

Ulusal Konseyin yasa tasarısını onaylamasının ardından projenin uygulamaya konulması için Eyalet Konseyinin onaylaması gerekiyor. 

Geri Dön 01 Haziran 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN