Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Ağustos 2023 Pazartesi

Yağış sonrası toprak kayması alarmı

İsviçre'nin güneyinde bulunan Ticino kantonu ve çevresi, yoğun yağışların neden olduğu toprak kayması riski altında bulunuyor.

Ticino'nun kuzeyinde etkili olan yoğun yağışlar sonucunda heyelan tehlikesi devam ediyor. 72 saat içinde bu bölgede metrekareye 280 milimetreden fazla yağış düştü.

Malvaglia köyünde meydana gelen bir heyelan nedeniyle bir yol trafiğe kapatıldı. Biasca, Locarno ve Valmaggia bölgeleri de şiddetli fırtınalardan etkilendi. Bu bölgelerde görev yapan yaklaşık 50 itfaiyeci, heyelan riskine karşı mücadele ediyor.

Graubünden ve Glarus kantonlarında da aşırı yağışlar görülüyor ve heyelan tehlikesi artıyor. Bölgede yağmur ve fırtına, yarın akşama kadar devam etmesi bekleniyor.

25 Ağustos'ta Locarno'da yaşanan dolu fırtınası nedeniyle bazı araçlar zarar gördü, birkaç kişi yaralandı.

İsviçre genelinde geçen hafta etkili olan sıcak hava, yerini yağışlı ve serin havaya bıraktı. Batı İsviçre ve Cenevre'de de hafta sonu şiddetli yağışlar meydana geldi.

Geri Dön 28 Ağustos 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN