Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Haziran 2024 Salı

Trafik yoğunluğu rekor kırdı

Federal Karayolları Dairesi’nin (Astra) raporlarına göre, 2023'te trafik sıkışıklığı 48 bin 807 saate ulaşarak rekor kırdı. 

İsviçre'de trafik yoğunluğu her geçen gün artıyor. 2023'teki 48 bin 807 saatlik trafik sıkışıklığı, bir önceki yıla göre yaklaşık yüzde 23 artarak son yılların en yüksek seviyesine ulaştı.

Trafik sıkışıklığının yüzde 90'ı aşırı trafik yoğunluğundan kaynaklanırken, yüzde 10'u kazalar ve yol yapım çalışmaları nedeniyle oluştu. İsviçre’de otoyollar ve ulusal karayolları toplam yol ağının sadece yüzde 3'ünü oluşturmasına rağmen, 2023'te araçlar ulusal yollarda 29,6 milyar kilometre yol katetti.

Federal Karayolları Dairesi, trafik sıkışıklığını azaltmak için bir dizi önlem alacaklarını duyurdu. Bu kapsamda, yol genişletme projeleri başlatılacak, sürücüler için dijital bilgilendirme sistemleri yaygınlaştırılacak ve toplu taşıma teşvik edilecek.

Geri Dön 18 Haziran 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN