Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Temmuz 2024 Perşembe

Telefonunu yatakta şarj eden kadın üçüncü derece yanık oldu

İsviçre’de telefonunu yatakta şarj eden bir kadın, kablonun üzerinde uyuya kalınca kablonun aşırı ısınması sonucu üçüncü dereceden yanık oldu.

Telefonunu yatakta şarj eden kadın üçüncü derece yanık oldu

Gelişen teknolojiyle birlikte akıllı cep telefonları günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası hâline geldi. Ancak uzmanlar, cep telefonlarının yatak odasında ve yatakta şarj edilmemesi konusunda uyarıyor. 20 Minutes’in haberine göre, İsviçre’de telefonunu yatakta şarj eden bir kadın, kablonun üzerinde uyuya kalınca kablonun aşırı ısınması sonucu üçüncü dereceden yanık oldu.

Apple, telefonların yastık veya battaniye üzerinde şarj edilmemesi gerektiğini belirtti. Cihazların düz ve iyi havalandırılan odalarda, ekran yüzü yukarı bakacak şekilde şarj edilmesi gerektiği ifade edildi.

Geri Dön 04 Temmuz 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN