Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
27 Mart 2023 Pazartesi

Savaş sonrası AB'ye destek arttı

İsviçre'de Ukrayna-Rusya savaşı sonrası Avrupa Birliği'ne destek attı. Her 5 İsviçreliden 3'ü AB ile yapılan anlaşmaları destekliyor ve müzakerelerde uzlaşmaya açık.

NZZ am Sonntag’da yayımlanan gfs.berne’nin anketine göre Ukrayna savaşının ardından İsviçre kamuoyunda Avrupa Birliği’nin popülaritesi yükseldi. AB ile yapılan anlaşmalara verilen onay yüzde 53’ten yüzde 59’a yükseldi. Ayrıca halkın yüzde 60’ı da İsviçre’nin Avrupa Ekonomik Bölgesi’ne katılmasından yana.

Anket ayrıca, yanıt verenlerin çoğunluğunun AB ile müzakerelerde uzlaşmaya açık olduğunu da gösteriyor. Yüzde 65, ‘halk referandumu hakkının’ devam etmesi şartıyla, İsviçre'nin AB yasalarına uyumunu destekliyor. Yüzde 55 ise uyuşmazlıkların çözümünde Avrupa Adalet Divanı'nın rolünü de kabul ediyor.

Geri Dön 27 Mart 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN