Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
27 Ocak 2023 Cuma

Rusya’ya yeni yaptırımlar

İsviçre’de Rusya’ya karşı AB’nin kararlaştırdığı son yaptırım paketi kabul edildi. Böylece Rusya’ya dönük yaptırımlar genişledi.

İsviçre’de Federal Konsey, Avrupa Birliği’nin en son kararlaştırdığı yaptırım paketini de onaylayarak Rusya’ya uygulanan yaptırımları genişletti. Hükümet, yaptırımlara gerekçe olarak, Rusya’nın ‘Ukrayna’daki askeri saldırganlığını’ gösterdi.

AB'nin 16 Aralık 2022'de hayata geçirdiği 9. yaptırım paketi, yaklaşık 200 kişi ve 3 Rus bankasının yaptırım listesine eklenmesini ve Rus savunma sektörünün gelişmesine yardım edebilecek ürün ve teknolojilere ihracat yasağını kapsıyordu. 

İsviçre, bu yaptırımların tamamını onayladı, ayrıca havacılık ve uzay endüstrisi ve Rus madencilik sektörüne ilişkin yeni yaptırımlar planladığının sinyalini verdi. 

Geri Dön 27 Ocak 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN