Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Nisan 2024 Çarşamba

Renata fırtınası uçak seferlerini aksattı

Kuzey ve Orta Avrupa ülkelerine kış geri geldi. Önceki gün İsviçre’de fırtına nedeniyle uçuşlarda iptal ve rötarlar yaşandı.

Zürih’ten Londra’ya uçmak için havalanan bir uçakta korku dolu anlarla yaşandı. Olumsuz hava koşulları nedeniyle, otomatik pilot hata mesajları gönderdi. Pilotlar risk almamak için seferi iptal ederek Zürih’e geri dönme kararı aldı ve "Uçuşa devam da edilebilirdi ancak yolcuların güvenliği her şeyden önemli“ denildi. 

Meteoroloji birimleri de hafta sonuna kadar kar uyarısı yaptı. Bugünden itibaren sıcaklıkların 5 dereceye kadar düşeceği belirtilerek, yüksek kesimlerde kar kalınlığının 50 santimetreye kadar çıkabileceği bildirildi. Ayrıca rüzgarla birlikte don uyarısı da yapıldı, çığ riski yeniden hatırlatılarak kayak pistlerinden uzak durulması tavsiye edildi.

Geçtiğimiz hafta Avusturya Alplerinde çığ nedeniyle 3 Hollandalı kayakçı hayatını kaybetmişti.

Geri Dön 17 Nisan 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN