Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Nisan 2024 Perşembe

Milyarlarca dolarlık Rus varlığı bloke edildi

İsviçre, Ukrayna’nın işgalinin ardından Rusya Merkez Bankasının varlıkları da dahil olmak üzere ülkedeki 14,3 milyar dolar değerinde Rus varlığını bloke etti.

Bloomberg’in haberine göre, bu miktarın 7 milyar franktan fazlası Rusya Merkez Bankasına aitti. İsviçre Ekonomik İşler Devlet Sekreterliği (SECO), 2023 sene sonunda dondurulan özel varlıkların toplam değerinin 6 milyar franka yaklaştığını açıkladı. Ayrıca 17 gayrimenkul, lüks arabalar, sanat eserleri ve çok sayıda mobilyaya da el konulduğu duyuruldu.

Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin ardından, İsviçre Rusya’ya karşı, Avrupa Birliği yaptırımlarını kabul ettiğini açıklamıştı. Bu adım, ülkenin siyasal politikada misyonu haline gelen tarafsızlık politikasından bir kopuş olarak değerlendirilmişti.

Geri Dön 25 Nisan 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN