Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Maliye Bakanı: Almanya'da çok az çalışılıyor - 18 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Mart 2024 Perşembe

Malulen emekli olan kişinin 2 şirketi çıktı

İsviçre’nin Luzern kentinde geçirdiği trafik kazası nedeniyle çalışamayan ve malulen emekli olan bir kişinin, iki şirket kurduğu tespit edildi.

Dolandırıcılıkla Mücadele Dairesi’nin soruşturmalarında adamın şirketlerinin 2014 yılından bu yana aktif olduğu ve işlerini büyüttüğü tespit edildi. Luzern Ceza Mahkemesi’nde görülen davada zanlı, dolandırıcılık suçundan iki yıl şartlı hapis cezasına çarptırıldı ve mahkeme, devlete 430 bin frank tazminat ödemesine hükmetti.

Zanlının 1997 yılında geçirdiği bir trafik kazasında, yüzde 100 çalışamaz raporu aldığı ve malulen emekli olmuştu. Olay sigorta şirketinin adamın çalışabilecek durumda olduğuna ilişkin şüphelerini polis birimlerine bildirmesiyle ortaya çıktı.

Geri Dön 28 Mart 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN